Objednání služeb

Jak si objednat strojní omítku

Ve společnosti SVYS jsme tu pro všechny, kdo potřebují novou vnější nebo interiérovou omítku. O nové omítky se rádi postaráme v novostavbách rodinných domů, na bytových a panelových domech, ale třeba i na historických stavbách. Objednat si nás můžete kamkoli v Praze nebo jejím severním okolí; svou práci odvedeme rychle, profesionálně a přesně podle Vašich individuálních požadavků. Na následujících kontaktních spojeních se nás můžete zeptat na detaily, domluvit se na termínu schůzky nebo si třeba některou z našich služeb rovnou objednat:

Čím se řídíme při práci

Ve společnosti SVYS máme za to, že jsou to právě omítky, co definuje vzhled objektu a spolu s ním i prvotní dojem, který na návštěvníky stavba udělá. I proto se striktně držíme zásad kvality, spolehlivosti a profesionality, abychom si v každém okamžiku byli jistí, že si za svou prací můžeme stát. A proč byste o strojní omítce od naší společnosti měli začít přemýšlet i Vy?

  1. Dlouholeté zkušenosti. Vnitřním i vnějším strojním omítkám se věnujeme už od roku 1992. Za sebou tak máme přes pětadvacet let práce, stovky realizovaných zakázek, a především obrovské množství nasbíraných praktických zkušeností, díky kterým Vám dnes dokážeme zaručit kvalitu jako málokdo jiný.
  2. Maximální profesionalita. Ať už právě potřebujete realizovat vnitřní omítky na čerstvě postaveném rodinném domě, nebo rekonstruujete a rádi byste si pořídili reprezentativní fasádu, s námi půjde všechno hladce a profesionálně. Jsme tu neustále pro Vás a záleží nám na tom, abyste výsledek dostali včas a přesně podle svých představ.
  3. Nejlepší současné technologie. Soustavně sledujeme vývoj v oblasti strojních omítek a svým klientům tak dokážeme nabídnout široký sortiment strojních omítek – včetně těch sádrových, vápenosádrových nebo vápenocementových. Díky naší pečlivé pozornosti k materiálům a technologiím pokaždé dostanete výsledek s vysokou kvalitou a dlouhou životností.
  4. Individuální přístup. Pracujeme s klienty z řad jednotlivců, firem i veřejných institucí a víme, že každý z nich má odlišné představy i požadavky. Pokaždé si najdeme čas na to, abychom si s Vámi sedli, probrali Vaše potřeby a odpověděli Vám na jakékoli Vaše otázky.