Kontakty

Potřebujete realizovat vnitřní nebo vnější omítky nebo třeba anhydritovou podlahu? Jste tu správně. Ve společnosti SVYS omítkám skutečně rozumíte a svým klientům dokážeme nabídnout výsledek, který bude skutečně stát za to. Na následujících kontaktních spojeních se nás můžete doptat na detaily nebo si novou omítku rovnou objednat.

SVYS, s.r.o. strojní omítky

IČ: 25918648

DIČ: CZ25918648

Adresa-sídla: Weyrova 6, 547 01 Náchod

Adresa-provozovny: Jablonecká 355/31, 190 00 Praha 9-Prosek

Telefon: 602 246 048

E-mail: svys@seznam.cz

Web: www.strojniomitky-svys.cz

Stovky úspěšně dokončených zakázek i spokojení klienti po celé Praze i jejím širokém okolí svědčí o tom, že v naší společnosti své práci skutečně rozumíte. Hladkou, kvalitní omítku s dlouhou životností od nás můžete mít i Vy – věříme, že s naší prací budete spokojeni!

Kde nás najdete

Ve společnosti SVYS své služby v oblasti strojních omítek realizujeme především pro klienty z Prahy a jejího severního okolí. Rádi kdykoli přijedeme i k Vám, abychom se postarali o dokonalé provedení sádrové, vápenocementové nebo třeba štukové omítky, ať už ve Vašem novém rodinném domě, nebo třeba v provozovně Vaší firmy. Pokud byste se s námi rádi viděli osobně a zkonzultovali s námi svoje požadavky nebo nejasnosti, rádi Vás uvidíme i přímo v sídle naší společnosti v Náchodě.

Přijímáme zakázky pro Prahu a okolí.