O nás

Vážení zákazníci,
vítáme Vás na internetových stránkách naší firmy.

Ve společnosti SVYS, s.r.o., se už od roku 1992 naplno věnujeme realizacím strojních omítek. Především pro klienty z Prahy a jejího severního okolí nabízíme kompletní sortiment zahrnující strojní omítky, sádrové a vápnosádrové omítky, vápenocementové a štukové omítky nebo vnitřní omítky.

Naše kompletní služby

Čím se řídíme při práci

Ve společnosti SVYS máme za to, že jsou to právě omítky, co definuje vzhled objektu a spolu s ním i prvotní dojem, který na návštěvníky stavba udělá. I proto se striktně držíme zásad kvality, spolehlivosti a profesionality, abychom si v každém okamžiku byli jistí, že si za svou prací můžeme stát. A proč byste o strojní omítce od naší společnosti měli začít přemýšlet i Vy?

Dlouholeté zkušenosti. Vnitřním i vnějším strojním omítkám se věnujeme už od roku 1992. Za sebou tak máme přes pětadvacet let práce, stovky realizovaných zakázek, a především obrovské množství nasbíraných praktických zkušeností, díky kterým Vám dnes dokážeme zaručit kvalitu jako málokdo jiný.

Maximální profesionalita. Ať už právě potřebujete realizovat vnitřní omítky na čerstvě postaveném rodinném domě, nebo rekonstruujete a rádi byste si pořídili reprezentativní fasádu, s námi půjde všechno hladce a profesionálně. Jsme tu neustále pro Vás a záleží nám na tom, abyste výsledek dostali včas a přesně podle svých představ.

Nejlepší současné technologie. Soustavně sledujeme vývoj v oblasti strojních omítek a svým klientům tak dokážeme nabídnout široký sortiment strojních omítek – včetně těch sádrových, vápenosádrových nebo vápenocementových. Díky naší pečlivé pozornosti k materiálům a technologiím pokaždé dostanete výsledek s vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Individuální přístup. Pracujeme s klienty z řad jednotlivců, firem i veřejných institucí a víme, že každý z nich má odlišné představy i požadavky. Pokaždé si najdeme čas na to, abychom si s Vámi sedli, probrali Vaše potřeby a odpověděli Vám na jakékoli Vaše otázky.