Kontakty

Potřebujete realizovat vnitřní nebo vnější omítky nebo třeba anhydritovou podlahu? Jste tu správně. Ve společnosti SVYS omítkám skutečně rozumíte a svým klientům dokážeme nabídnout výsledek, který bude skutečně stát za to. Na následujících kontaktních spojeních se nás můžete doptat na detaily nebo si novou omítku rovnou objednat.

SVYS, s.r.o. strojní omítky
: 25918648
DIČ: CZ25918648
Adresa: Weyrova 6, 547 01 Náchod
Telefon: 602 246 048
E-mailfoglar@strojniomitky-svys.cz
Webwww.strojniomitky-svys.cz

Stovky úspěšně dokončených zakázek i spokojení klienti po celé Praze i jejím širokém okolí svědčí o tom, že v naší společnosti své práci skutečně rozumíte. Hladkou, kvalitní omítku s dlouhou životností od nás můžete mít i Vy – věříme, že s naší prací budete spokojeni!

Kde nás najdete v Náchodě

Ve společnosti SVYS své služby v oblasti strojních omítek realizujeme především pro klienty z Prahy a jejího severního okolí. Rádi kdykoli přijedeme i k Vám, abychom se postarali o dokonalé provedení sádrové, vápenocementové nebo třeba štukové omítky, ať už ve Vašem novém rodinném domě, nebo třeba v provozovně Vaší firmy. Pokud byste se s námi rádi viděli osobně a zkonzultovali s námi svoje požadavky nebo nejasnosti, rádi Vás uvidíme i přímo v sídle naší společnosti v Náchodě. Najdete je kousek od centra města (náchodské Masarykovo náměstí je sotva 100 m od nás) ve Weyrově ulici. Sídlíme tu v objektu přímo na hranici Regnerových sadů, který po cestě rozhodně nemůžete minout. Přímo v ulici Vám bude k dispozici několik parkovacích míst a snadno se k nám dostanete i pomocí veřejné dopravy. V tomto případě doporučujeme dojet na náchodské autobusové nádraží nebo vlakové nádraží, která se nacházejí těsně vedle sebe. Od obou se k nám pěšky dostanete přibližně za deset minut. Těšíme se na osobní setkání s Vámi!

Přijímáme zakázky pro Prahu a okolí.